HLEDÁTE PŘÍJEMNÉ A FINANČNĚ DOSTUPNÉ UBYTOVÁNÍ V MOHELNICI?


Všem, kteří mají zájem o ubytování v Mohelnici, nabízíme tuto možnost v nově vybudovaném ubytovacím zařízení MONTIX,a.s.
Najdete nás naproti hlavní recepci a parkovišti firmy HELLA Autotechnik Nova,a.s., Mohelnice „přes silnici“, naše adresa je Družstevní 1400/19, Mohelnice, příp.na tel. 777 364 954, www.montix.cz.

Nabízíme Vám ubytování ve dvoupodlažní budově, ve dvoulůžkových pokojích vybavených novým standardním nábytkem. Na každém patře je k dispozici vybavená kuchyňka, která slouží k přípravě a konzumaci jídla, dále sociální zařízení vč. sprch (muži/ženy). Ubytování je vhodné nejen pro zájemce, kteří dlouhodobě pracují v průmyslovém centru, ale i pro turisty putujícími za krásami tohoto kraje, kteří se zdrží třeba jen pár dnů.

V případě zájmu mohou ubytovaní využívat doplňkových služeb, jako je internet, privátní lednice na pokoji příp.pračka.
V současné době probíhají závěrečné terénní úpravy bezprostředního okolí ubytovny, budují se chodníky a parkovací plocha pro ubytované, aby se zde cítili příjemně a spokojeně a třeba se i rádi vraceli při dalších příležitostech.
Ubytovat se můžete vždy pondělí – pátek v době od 7.00 do 14.30 hod., vše vyřizujeme v kanceláři personální agentury, která je součástí ubytovacího zařízení MONTIX,a.s.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

CENÍK UBYTOVÁNÍ:
- 160,- Kč/osoba/noc vratná kauce 1 500Kč/osoba
CENÍK DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB:
- privátní lednice na pokoj 60,- Kč/pokoj/měsíc
- internet – Voucher na 7 dnů – 50,- Kč, Voucher na měsíc – 190,- Kč